«

»

aug 14 2014

Bejegyzés nyomtatása

A jászfényszarui Tarlófesztiválon jártunk

Már hetedik alkalommal rendezték meg Jászfényszarun a Tarlófesztivált, ahol egyesületünket és egyben községünket a traktoros ügyességi versenyben Péntek Attila képviselte. 2014. augusztus 2-án az MTZ-80-as traktor után egy olyan pótkocsit akasztottak, amire nyolc körbála ráfért. Ezzel a vontatmánnyal kellett akadálypályán közlekedni. Attila hibapont nélkül és 0,01 másodperces hátránnyal ért a célba, 2. helyezést ért el! Kilenc versenyzőből a jánoshidai gazda lett a győztes. Gratulálunk mindkettőjüknek!

A Helytörténeti és Hagyományőrző Egyesület szervez nálunk is egy ilyen versenyt, amire vezetői engedéllyel rendelkező, tapasztalt traktorosokat várunk majd.

aniatifü 059 aniatifü 067c aniatifü 061

Az adott cikk linkje: http://helytortenet.jaszalsoszentgyorgy.com/blog/2014/08/14/a-jaszfenyszarui-tarlofesztivalon-jartunk/